Zveme vás na XXX. konferenci RADIOKOMUNIKACE

Konference Radiokomunikace je nejvýznamnějším setkáním odborníků a odborné veřejnosti z oblasti rozhlasového a televizního vysílání, satelitní a mobilní komunikace či internetu věcí v České republice. V letošním roce Vás čeká 30 přednášek specialistů z akademické, soukromé i veřejnoprávní sféry.

Záštitu nad letošní jubilejní konferencí převzala předsedkyně Rady Českého telekomunikačního úřadu Mgr. Ing. Hana Továrková.

Zatím počítáme s tím, že konference proběhne v řádném termínu. I když za omezenějších podmínek, protože v prostorách není možné zajistit odstupy 2 m.

Na všeobecná hygienická pravidla a další nařízení budeme připraveni. U vstupu bude nainstalována dezinfekce a dezinfikovány budou i prostory konference. Zároveň budou na místě k dispozici jednorázové roušky pro případ, že byste si zapomněli vlastní respirátor, roušku nebo šátek.
O změnách a nových opatřeních, které naleznete také na stránkách Vlády ČR, Vás budeme informovat.

Poděkování

Tato tradiční a odborná konference se setkává s ohlasem, o čemž svědčí účast více než 200 odborníků z České republiky i Slovenska. Díky za podporu patří nejen přednášejícím, ale především členům přípravného výboru, kterým vděčíme za odborný program. 

Napsali o konferenci

Český rozhlas 2020
Televizní web 2019
Czech Invest 2019
TV Kompas 2019
NG Telekomunikace

 

Záštita

Generální partner

Digital Broadcasting        Český telekomunikační úřad